پخش مستقیم چرم کراست بزی

چرم کراست بزی یکی از چرم های بسیار مرغوب و درجه یک آست که به مرحله رنگرزی نرسیده است و اغلب به رنگ روشن و سیاه می باشد و محصولی عالی و بسیار مقاوم است که در تولید انواع کیف و کفش و محصولات مختلف چرمی به کار می رود و دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد. پخش مستقیم چرم کراست بزی درجه یک بر عهده فروشنده و پخش کننده اصلی می‌باشد که آن را با قیمت تولیدی ارائه می‌دهد.

پخش مستقیم چرم کراست بزی

چگونگی افزایش طول عمر چرم

چگونگی افزایش طول عمر چرم

چرم یکی از محصولات مرغوبی می باشد که دوام و عمر طولانی دارد اما اگر این محصول روش نگهداری خوبی داشته باشد بر طول عمر آن افزوده می شود، یکی از روش هایی که بر طول عمر چرم می افزاید این است که چرم مرغوب را نرم و لطیف نگهدارید و برای این کار می توان از نرم کننده های چرم مخصوص و واکس استفاده نمود و همچنین باید این محصول را از هر گونه رطوبت و خیس شدن دور نگه دارید.

چرم وقتی در معرض رطوبت قرار بگیرد ممکن است به مرور حالت خشکی بخود بگیرد و این حالت خشک باعث آسیب بافت و جنس آن شود و به مرور این محصول ترک بردارد و به سوراخ شدن آن ختم شود، پس در طورت خیس شدن باید چرم را با یک پارچه نرم و لطیف پاک نمود و با کمک روغن های مخصوص و نرم کننده و واکس های خاص آن را نرم و لطیف نمود و از آسیب دیدن آن جلوگیری کرد.

همچنین چرم را نباید در معرض مستقیم نور خورشید مدت زمان زیادی نگه داشت و آن را از هر گونه آلودگی و گرد و غبار دور داشت به این دلیل که ممکن است گرد و غبار و آلودگی به مرور به درون بافت آن نفوذ کند و موجب آسیب چرم شود.

صادرات انواع چرم کراست بزی

صادرات انواع چرم کراست بزی

صادرات انواع چرم بزی شیک و درجه یک کراست به کشور های مختلف توسط فروشندگانی انجام می گیرد که مشتری می تواند انواع این چرم را مستقیما از آنها با قیمت ارزان خریداری کند، خرید از این فروشندگان به این دلیل قابل اطمینان می باشد که مشتری آن را از ارائه دهنده اصلی و معتبر خریداری می کند که همیشه بهترین نوع آن را در اختیار دارد و بالاترین نوع چرم را به مشتری عرضه می دارد.

پس مشتری می تواند برای دریافت چرم بزی تیره و روشن درجه یک و مرغوب بدون واسطه و مستقیم به خرید آن اقدام نماید و به صورت آنلاین با تولید کننده اصلی در ارتباط باشد و برترین و ارزان ترین خرید چرم را به خود اختصاص دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما