کت چرم مردانه می تواند زندگی شما را متحول کند

مقاله ای در مورد کت چرم مردانه همانطور که در حرفه خود پیشرفت کرده ام، در موقعیت هایی قرار گرفته ام که در آن کت کژوال تجاری به علاوه کت زمستانی غول پیکرم را می پوشم، که باعث می شود کاملاً احساس کسالت کنم (من آن را کیسه خوابم می نامم).

من واقعاً یک کت چرم مردانه زیبا می خواهم که روی کت و شلوار قرار بگیرد و گرما را ایجاد کند.

کت های پشمی قبلی گرم نیستند یا بسته شدن غیر عملی داشته اند من از چرخه مد سریع متنفرم و هوس چیزی دارم که بتوانم سال‌های آینده به آن پایبند باشم.
شکی نیست که در سال‌های اخیر، پف‌کننده رنسانس بزرگی را تجربه کرده است، تا حدی به این دلیل که خز به‌طور گسترده‌ای مورد توجه قرار نگرفته است، و تا حدودی به این دلیل که  در بازسازی کت بی‌شکل سابق به عنوان یک کالای مد واقعی بسیار مؤثر بوده است.

اما شکی نیست که، همانطور که شما اشاره کردید، مواردی وجود دارد که نیاز به نوع دیگری از لباس بیرونی دارد.

کت

هر چقدر هم که شیک باشد، پفک ها هنوز بوی شیب ها را با خود دارند.

و کسانی که مکان‌های شادشان شامل ورزش‌های زمستانی در فضای باز نمی‌شود، ممکن است احساس کنند فریبکارانی که لباسی را پوشیده‌اند که به نظر می‌رسد پیشینیان آن مستقیماً به مناظر برفی مبهم می‌رود.

به گفته جرمی اسکات، مدیر خلاق Moschino، راه حل این است که “یک روپوش براق تا مچ پا” – به ویژه نوعی که زمانی مورد علاقه ارتش بود و به دنبال جلوگیری از سرما در دوره های طولانی قرار گرفتن در معرض هوا بود.

وی افزود، کلید به دام افتادن در گرما، انتخاب مدل دو سینه است.

به هر حال، دلیلی وجود دارد که کتهای چرم مورد علاقه ارتش بریتانیا در جنگ جهانی اول در ابتدا به عنوان “گرم بریتانیا” شناخته می شدند.

با ردیف‌های دوتایی دکمه‌ها و بسته شدن بالا در گردن، برش حداکثر محافظت از بدن را تضمین می‌کند و قدرت بی‌معنای خاصی را منتقل می‌کند که به ویژه برای مردان و زنان کار می‌کند این معادل مد ژست قدرتی است.

کت های بزرگ در تمام سطوح طیف قیمتی عرضه می شوند.

اما با توجه به این که بیش از یک قرن است که لباس‌های بیرونی مورد استفاده قرار می‌گیرند – و این واقعیت که وقتی نوبت به ساخت می‌رسد، معمولاً آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید دریافت می‌کنید – باید به عنوان خرید سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند، که می‌توانید در طول زمان آن را مستهلک کنید.

در حالی که کت‌های اصلی بریتانیایی با پشم ملتون و با دکمه‌های فلزی عرضه می‌شدند، این سبک این روزها با کت‌های عمومی‌تر گرده‌افشانی شده است، و این تعریف را سبک‌تر کرده و شامل انواع مواد، رنگ‌ها، دکمه‌ها و جزئیات می‌شود (یا کمبود آنها، برای افرادی که تمایل کمتری دارند، در حال حاضر دوخت ها اختیاری هستند).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.