گلاب درجه یک سنتی استرس را درمان میکند

گل رز از دیرباز با عشق، زیبایی و شادی همراه بوده است جای تعجب نیست که گلاب درجه یک سنتی یک عنصر محبوب در عطرها است. گلاب را می توان به دوران باستانی که مصریان از آن برای مراسم مذهبی و اهداف دارویی استفاده می کردند، جستجو کرد.

در قرون وسطی، گلاب برای همه چیز از حمام کردن گرفته تا دم کردن غذاهای مارسیپان استفاده می شد. تقریباً هر فرهنگی کاربرد آشپزی خاصی برای گلاب دارد.

گلاب محصول جانبی طبیعی خیساندن گلبرگ‌های گل رز در آب یا تقطیر گلبرگ‌های گل رز در بخار است. گلاب دارای خواص ضد التهابی و ضد عفونی کننده است که چه از گلاب برای مصارف آشپزی و چه برای برنامه های مراقبت از پوست استفاده کنید.

برخی از مزایای استفاده از گلاب آفتاب سوختگی و تحریکات پوستی از جمله آکنه، اگزما، شوره سر و روزاسه را تسکین می دهد. دارای خواص ضد التهابی طبیعی است.

گلاب
خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد برای افزودن بوی گل رز به محصولات آرایشی خانگی عالی است عطر و طعمی زیبا به خلاقیت های آشپزی اضافه می کند.

مواد اولیه برای تولید گلاب شامل گلبرگ های رز: می توانید از گلبرگ های گل رز تازه یا خشک شده برای تهیه گلاب استفاده کنید. اگر از گلبرگ‌های گل رز تازه استفاده می‌کنید.

حتماً قبل از استفاده آن‌ها را خوب بشویید اگر برای مصارف آشپزی داخلی استفاده می‌کنید، به خصوص گلبرگ‌های گل رز ارگانیک و درجه آشپزی را انتخاب کنید.

آب مقطر: آب مقطر برای تهیه گلاب ترجیح داده می شود، زیرا سطح pH بالاتری دارد و آلاینده ندارد گلاب مایعی است که از آب و گلبرگ های گل رز درست می شود.

به دلیل رایحه مطبوعی که دارد به عنوان عطر استفاده می شود اما ارزش دارویی و آشپزی نیز دارداستفاده از گلاب در پزشکی، از جمله در ایران و سایر نقاط خاورمیانه، از قرن هفتم میلادی، سنت دیرینه ای وجود دارد.

همچنین شواهدی وجود دارد که قبایل سرخپوست آمریکای شمالی از آن برای درمان بیماری ها استفاده می کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.